Word dé Lees- en Taalspecialist van jullie school!
Zesdaagse cursus tot Lees- en Taalspecialist begeleid door drs. Marije van Oostendorp, dr. Madelon van den Boer en dr. Elise de Bree
Over lees- en spellingsproblemen, dyslexie, meertaligheid, TOS en meer...
Hoe stel ik een handelingsplan op? Welke hulp is effectief? Tal van alledaagse vragen waar je als lees- en taalspecialist na afloop van deze cursus een ijzersterk antwoord op hebt. En nog belangrijker jij en jouw collega's kunnen handelingsgericht aan de slag!
Praktisch en coördinerend aan de slag als Lees- en taalspecialist
De Lees- en taalspecialist weet welke materialen wel en niet geschikt zijn voor zwakke en sterke lezers en spellers en hoe je kinderen met een lage woordenschat, TOS of begrijpend leesproblemen kunt begeleiden. Ook het sociaal-emotionele aspect komt aan bod. En je ondersteunt je collega’s in het geven van effectieve instructies, differentiëren en het inventariseren van de onderwijsbehoeften van sterke en zwakke lezers en spellers. Kortom als Lees- en taalspecialist ben je een allrounder en zowel coördinerend als uitvoerend aan het werk.
De zes bijeenkomsten en de huiswerkopdrachten volgen taal/lezen het gehele schooljaar. Van september tot de zomervakantie en van groep 1 t/m groep 8. Van Cito tot (vermoeden van) didactische resistentie en motivatieproblemen. Van observeren tot signaleren en intervenieren. Kortom een onmisbare cursus voor iedere school: praktisch, volop ruimte voor vragen, problemen, casuïstiek, literatuurstudie en huiswerkopdrachten.
Word ook dé Rekenspecialist van jullie school!
Bekijk onze 6-daagse cursus