trustpilot
Home  ›  Docenten  ›  René Lous

René Lous

Specialisme: Onderpresteren, Mindset
4.4/5

René Lous is (mede-) eigenaar van Het TalentenLab. Binnen het onderwijs heeft René gewerkt als leraar en directeur. René is gespecialiseerd in onder andere hoogbegaafdheid, mindset, onderpresteren en het begeleiden van veranderings- en vernieuwingstrajecten binnen het bedrijfsleven en het onderwijs.

René Lous

Mijn cursussen

Max 20
PO, VO

Volg deze 1-daagse en verdiep je in de fixed, mixed en growth mindset. Over optimaal oefenen en effectieve inspanning. Groeigereedschap voor in de klas.

Max 12
PO, VO

Volg deze 1-daagse cursus en leer hoe je een veelvoorkomend probleem als onderpresteren signaleert, voorkomt en terugdraait. Ga schoolwaarts met een praktisch 6-stappenplan.

Start: 10 december 2025 en 11 februari 2026
Max 20
PO

Volg deze 3-daagse cursus over veerkracht, positiviteit bij jezelf en de klas vergroten, eudaimonisch geluk versterken en de intrinsieke motivatie stimuleren.

Max 12
PO, VO

Volg het webinar en ontdek de kracht van een groeimindset en groeitaal. Leer hoe je motiverende gespreksvoering in de klas inzet.

Start: 8 mei 2025

Ontvang exclusieve tips voor docenten en leerkrachten!

Blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in het onderwijs en pas ze direct toe in je klas.