Home  ›  Docenten  ›  René Lous

René Lous

Specialisme: Onderpresteren, Mindset
Waardering 4.4 van 5

René Lous is (mede-) eigenaar van Het TalentenLab. Binnen het onderwijs heeft René gewerkt als leraar en directeur. René is gespecialiseerd in onder andere hoogbegaafdheid, mindset, onderpresteren en het begeleiden van veranderings- en vernieuwingstrajecten binnen het bedrijfsleven en het onderwijs.

René Lous

Mijn cursussen

Max 8
PO

Volg deze 1-daagse cursus en stimuleer taal in de kleuterklas. Verdiep je in leerlingen met een taalachterstand, TOS en meertaligheid en leer taaldenkgesprekken effectief in te zetten.

Start: 3 juni 2026 of 22 september 2026 of 17 november 2026
Max 12
PO, VO

Volg deze 1-daagse cursus en leer hoe je een veelvoorkomend probleem als onderpresteren signaleert, voorkomt en terugdraait. Ga schoolwaarts met een praktisch 6-stappenplan.

Start: 4 juni 2026, 7 oktober 2026 en 10 december 2026
Max 12
PO, VO

Volg het webinar en ontdek de kracht van een groeimindset en groeitaal. Leer hoe je motiverende gespreksvoering in de klas inzet.

Start: 16 september 2026

Ontvang exclusieve tips voor docenten en leerkrachten!

Blijf op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in het onderwijs en pas ze direct toe in je klas.